Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Niklas Moisander: To dobre losowanie

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Piłkarze Ajaksu Amsterdam wydają się być zadowoleni z faktu, że w 1/16 finału Ligi Europejskiej zmierzą się z warszawską Legią.

- To dobre losowanie. O awans nie będzie na pewno łatwo, ale jestem dobrej myśli - mówi kapitan mistrzów Holandii Niklas Moisander.

Fin nie ukrywa, że pierwszym w Amsterdamie źródłem informacji o Legii jest Arkadiusz Milik. - Podpytałem już Arka o Legię i powiedział, że to mocna fizycznie drużyna z wieloma reprezentantami. Wiem też, że zagramy na pustym stadionie, bo Legia została ukarana za zachowanie kibiców. To może działać na naszą korzyść, ale wolałbym grać przy pełnym stadionie - zdradza 29-letni stoper.

Na Moisanderze wrażenie zrobiła nie tyle gra Legia w fazie grupowej Ligi Europejskiej (5-0-1), ale przede wszystkim pewne ogranie w el. Ligi Mistrzów Celtiku Glasgow: - To, w jaki sposób pokonali Celtic, mówi o tym, jaki prezentują poziom.

Frank de Boer: Mogło być gorzej

Komentarze (1):

 • zgrywus_ Zgłoś
  "pewne ogranie w el. Ligi Mistrzów Celtiku Glasgow: - To, w jaki sposób pokonali Celtic, mówi o tym, jaki prezentują poziom."To w koncu jak sie pisze, Celti[b]K[/b] czy Celti[b]C[/b] ??
  Czytaj całość
  Wypadalo by sie trzymac jednej wersji.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL