Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Legia Warszawa odrzuciła już drugą ofertę Arsenalu, przyszłość Krystiana Bielika wciąż niewyjaśniona

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Legia twardo negocjuje transfer Krystiana Bielika. Arsenal złożył już drugą ofertę pozyskania tego gracza, ale mistrz Polski ją odrzucił - donosi skysports.com.

Pierwsza propozycja włodarzy klubu z Emirates Stadium opiewała na 1,6 mln funtów. To nie zadowoliło działaczy z Warszawy, którzy nie przystali także na skorygowaną ofertę.

Ile więc Wojskowi chcieliby zarobić na 17-latku? Według skysports.com negocjacje mogą się zakończyć sukcesem jeśli na stole znajdzie się 2,3 mln funtów.


Sprawa będzie mieć raczej dalszy bieg, bo Arsene Wenger jest mocno zainteresowany młodym pomocnikiem i chciałby go jak najszybciej sprowadzić do Londynu.

Krystian Bielik trafił do Legii Warszawa przed obecnym sezonem. Wcześniej występował w juniorskich drużynach Lecha Poznań. Jesienią Henning Berg postawił na niego w pięciu meczach T-Mobile Ekstraklasy, dwukrotnie dając mu szansę gry od 1. minuty.

Polski "Ibra" na testach w Legii Warszawa

Komentarze (6):

 • Gemini Zgłoś
  W Legii nie chcą po prostu, żeby Szczęsny nauczył Bielkia jarać szlugi
  • MITCH Zgłoś
   Taki transfer może być zahamowaniem rozwoju, 17 lat i jechać na podbój Arsenalu i co skończyć w jakimś Colchester to rozwój. Czy jakikolwiek nasz zawodnik wyjechał jako tak
   Czytaj całość
   zaawansowany mimo wszystko nastolatek i osiągnął sukces? Przypomina mi się tylko Krychowiak. Nie znam umiejętności tego gracza ale sytuacja sportowa i organizacyjna Legii jest ciekawa i sądzę, że przez 2-3 sezony mógłby jeszcze tu ogrywać się, z Arsenalem na bank nie pogra w Europie, może wyszedłby na puchary krajowe, a Legia ma ciekawe perspektywy i potrafi stawiać na młodych odważnie.
   • Paski Zgłoś
    Jak mowi polskie przyslowie pare razy dobrze kopnal pilke i juz wyjezdza za granice :D
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    PRZEJDŹ NA WP.PL