Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Śląsk wyciągnie kolejnego piłkarza z III ligi? Szymon Przystalski jedzie z WKS-em na obóz

Artur Długosz
Artur Długosz
W Śląsku Wrocław z powodzeniem występuje Paweł Zieliński, który jeszcze nie tak dawno temu bronił barw III ligowej Ślęzy Wrocław. Teraz na obóz z WKS-em pojedzie inny obrońca z tego klubu.

Szymon Przystalski od 7 stycznia trenuje ze Śląskiem Wrocław. Początkowo na zajęciach WKS-u pojawił się razem z dwoma swoimi kolegami ze Ślęzy Wrocław. Po tygodniu już tylko Przystalski dostał możliwość dalszych ćwiczeń z pierwszą kadrą wicelidera T-Mobile Ekstraklasy.


Przystalski ma 22 lata i występuje na pozycji środkowego obrońcy. W tym sezonie rozegrał 17 meczów, w których zdobył dwie bramki. Piłkarz zagrał w sobotnim sparingu Śląska z Górnikiem Łęczna i pokazał się z naprawdę bardzo dobrej strony.

- Zagrał poprawnie. Występ był na zero z tyłu. Jeszcze dużo pracy przed nim. On potrzebuje, żeby nabrał pewności siebie. Zagrał pierwszy mecz przed publicznością - fajnie, bo było dużo ludzi. Na pewno nie jest łatwo, ale zagrał dobrze. Warunki ma doskonałe, pracujemy nad nim dalej - skomentował jego grę Tadeusz Pawłowski.

Piłkarz z III-ligowego klubu pojedzie także ze Śląskiem na obóz przygotowawczy. W najbliższą środę wrocławianie udadzą się na 12 dni do Turcji. - Zabieramy go - powiedział trener zielono-biało-czerwonych.

Nie tak dawno temu właśnie ze Ślęzy do Śląska Wrocław trafił Paweł Zieliński, który obecnie jest podstawowym zawodnikiem WKS-u. W jego kontekście mówi się nawet o powołaniu do reprezentacji Polski.

Czy Szymon Przystalski zostanie zawodnikiem Śląska Wrocław?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL