Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Pięciu zawodników może odejść z Widzewa Łódź

Bartosz Tarnowski
Bartosz Tarnowski
Po zakończeniu pierwszego zimowego zgrupowania, sztab szkoleniowy Widzewa Łódź zadecydował o wystawieniu pięciu zawodników na listę transferową. Wśród nich znalazł się m. in. [tag=2938]Dimitrije Injac[/tag].

Z ostatniego zespołu I ligi mogą odejść: Marcin Kozłowski, Bartłomiej Kasprzak, Dino Hamzić, Adam Duda oraz wspomniany wcześniej Dimitrije Injac. Poza pierwszym z wymienionych zawodników, wszyscy gracze mają zgodę na transfer definitywny, zaś w przypadku Kozłowskiego do gry wchodzi jedynie wypożyczenie.


20-letni Kozłowski to wychowanek Widzewa Łódź, który w rundzie jesiennej rozegrał większość spotkań w pierwszym składzie i był jedną z kluczowych postaci łódzkiego klubu. Na boiskach I ligi rozegrał 16 spotkań i dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Dmitrije Injac był jesienią jednym z niewielu doświadczonych zawodników w łódzkim zespole, lecz tylko sześciokrotnie znalazł się on w wyjściowym składzie spadkowicza z T-Mobile Ekstraklasy. Natomiast pozostali widzewiacy, którzy trafili na listę transferową, przez większą część rundy jesiennej występowali w pierwszym składzie. 

Bliski znalezienia nowego zespołu jest 23-letni Adam Duda, który od środy przebywa na testach w szwedzkim Falkenbergs FF. Drużyna ta w poprzednim sezonie zajęła 13. miejsce w ligowej tabeli. 

To druga lista transferowa, którą łódzki klub ogłosił w bieżącej przerwie między rundami. Po pierwszej selekcji, którą przeprowadził nowy sztab szkoleniowy, na czele z Wojciechem Stawowym, zostało skreślonych dziewięciu zawodników.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL