Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Julien Tadrowski wypożyczony do Widzewa Łódź

Bartosz Tarnowski
Bartosz Tarnowski
Były młodzieżowy reprezentant Polski, [tag=24440]Julien Tadrowski[/tag], został nowym zawodnikiem Widzewa Łódź. Czerwono-biało-czerwoni wypożyczyli piłkarza na rok z Pogoni Szczecin.

Julien Tadrowski urodził się we francuskim Roncq i od 16. roku życia występował w młodzieżowych zespołach OSC Lille. Zawodnik grał we Francji do połowy 2012 roku, kiedy podpisał kontrakt z I-ligową Arką Gdynia. Na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy występował przez pół roku, a następnie przeniósł się do ekstraklasowej Pogoni Szczecin. Na boiskach najwyżej klasy rozgrywkowej zaliczył jedynie dwa występy, a następnie był wypożyczony do I-ligowych zespołów: Górnika Łęczna (sezon 2013/14) oraz Dolcanu Ząbki (runda jesienna sezonu 2014/15).


Niespełna 22-letni zawodnik trafił do Widzewa Łódź na początku stycznia i szybko zdołał przekonać łodzian do tego, aby go zakontrakowali. Tadrowski został wypożyczony z Pogoni Szczecin na rok.

Pozyskanie defensora to siódme wzmocnienie łodzian w bieżącym okienku transferowym. Wcześniej łódzki klub wzmocnili m. in. Kosuke Kimura oraz Tomasz Lisowski.

PRZEJDŹ NA WP.PL