Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Robert Góralczyk w sztabie reprezentacji Polski

Bartosz Wiśniewski
Bartosz Wiśniewski
Robert Góralczyk został dołączony do sztabu szkoleniowego reprezentacji Polski. 40-latek będzie odpowiadał przede wszystkim za obserwację i analizę gry naszych rywali.

- Jestem zaszczycony propozycją selekcjonera. To wielka odpowiedzialność i honor pracować w sztabie reprezentacji. Nie ma w Polsce trenera, który nie chciałby pomagać w pracy z jedenastką biało-czerwonych. Wierze, że podołam nowym obowiązkom, z korzyścią dla drużyny - powiedział Robert Góralczyk.

40-latek będzie pełnić funkcję trenera-asystenta. Do jego obowiązków będzie należało rozpracowywanie rywali reprezentacji Polski. Ponadto będzie on obserwować kandydatów do gry w barwach narodowych.

Góralczyk w swojej przygodzie z piłką był związany z Polonią Bytom, GKS Katowice oraz z Zagłębiem Sosnowiec. W 2009 roku został szkoleniowcem kobiecej reprezentacji Polski, a wcześniej trenował drużyny kobiet do lat 17 i 19.

Komentarze (1):

 • yes Zgłoś
  Pamiętam czasy, gdy Robert Góralczyk (zbieżność imienia i nazwiska, może rodzina?) grał w hokeja w Baildonie oraz w reprezentacji Polski. Wart był zapamiętania (jego brat Feliks
  Czytaj całość
  również).

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL