Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Arsene Wenger specjalistą od przegrywania? "Jose Mourinho miał rację"

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Arsene Wenger nie ma łatwego życia po porażce z AS Monaco. Kiedyś Jose Mourinho nazwał go specjalistą od przegrywania, dziś okazuje się, że Portugalczyk nie był w tej opinii odosobniony.

- Arsenal przyzwyczaił się do porażek. Słowa, które wypowiedział kiedyś Jose Mourinho były prawdą. Tej drużynie brakuje nowoczesnego przewodnika, który dałby jej coś więcej niż tylko miejsce w pierwszej czwórce Premier League - uważa Guillem Balague, ekspert hiszpańskiego AS.

- Kanonierzy grają w europejskich pucharach już siedemnasty rok z rzędu, a można odnieść wrażenie, że nie nauczyli się niczego - dodał.


Czy Arsene Wenger powinien odejść z londyńskiego klubu? - On sam o tym zdecyduje i to też jest problem. Czy jest na tyle odważny, by powiedzieć sobie, że jego czas się skończył? - stwierdził Balague.

Francuz pracuje w Arsenalu od 1996 roku. W tym czasie wywalczył trzy mistrzostwa Anglii, jednak po ostatnie sięgnął w 2004 roku. W najnowszej historii tylko raz wygrał Puchar Anglii, raz również zdobył Tarczę Wspólnoty.

Były piłkarz Arsenalu: Jose Mourinho sieje propagandę

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL