Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Szymon Przystalski zawodnikiem Śląska

Artur Długosz
Artur Długosz
Śląsk Wrocław ma nowego piłkarza, a został nim Szymon Przystalski. Młody obrońca, który ostatnio grał w III lidze, podpisał z WKS-em umowę przynajmniej na 1,5 roku.

22-letni Szymon Przystalski został zawodnikiem Śląska Wrocław, do którego trafił na zasadzie transferu definitywnego ze Ślęzy Wrocław. Środkowy obrońca podpisał z WKS-em 1,5 roczny kontrakt, który może zostać przedłużony o kolejnych 12 miesięcy.


Szymon Przystalski od 7 stycznia trenował ze Śląskiem Wrocław. Początkowo na zajęciach WKS-u pojawił się razem z dwoma swoimi kolegami ze Ślęzy Wrocław. Po tygodniu już tylko Przystalski dostał możliwość dalszych ćwiczeń z pierwszą kadrą zielono-biało-czerwonych.

Piłkarz występuje na pozycji środkowego obrońcy. W tym sezonie rozegrał 17 meczów (wszystkie od pierwszej minuty) w III lidze, w których zdobył dwie bramki. Jest wychowankiem Orła Babienica/Psary. Nie tak dawno temu właśnie ze Ślęzy do Śląska Wrocław trafił Paweł Zieliński, który obecnie jest podstawowym zawodnikiem WKS-u. W jego kontekście mówiło się nawet o powołaniu do reprezentacji Polski. Szymon Przystalski będzie występował w Śląsku Wrocław z numerem 32 na koszulce. Ze Śląskiem był także na zgrupowaniu w Turcji.

Ten zawodnik nie jest jednak zawodnikiem do podstawowego składu WKS-u. - To i tak nie jest piłkarz, który wkrótce zagra. To zawodnik z przyszłością, liczę na niego, ale potrzebuje jeszcze czasu - mówił niedawno Tadeusz Pawłowski.

T-Mobile Ekstraklasa: lutowe Hop-Bęc

Czy Szymon Przystalski będzie wzmocnieniem Śląska Wrocław?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL