Najnowsze Wyniki/Kalendarz

John Terry: Jose Mourinho nigdy nie zachęcał nas do wywierania presji na sędziach

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Piłkarze Chelsea wciąż są krytykowani, jakoby w meczu z PSG wymusili na sędzim wyrzucenie z boiska Zlatana Ibrahimovicia. Głos w sprawie zabrał John Terry.

Tuż po faulu Szweda na Oscarze Bjorna Kuipersa otoczył wianuszek zawodników The Blues i takie zachowanie nie spodobało się wielu obserwatorom. Niektórzy uważali wręcz, że podobne reakcje to inicjatywa Jose Mourinho.

- Menedżer nigdy nie zachęcał nas do wywierania presji na arbitrach - zaznaczył jednak na łamach skysports.com John Terry. - Nie robił tego zarówno podczas swojej pierwszej kadencji na Stamford Bridge, jak i teraz.


- Kiedy na początku sezonu kapitanowie drużyn mieli spotkanie z sędziami, to mówiono, by podbiegali oni do takich sytuacji i odciągali od nich swoich kolegów. To ma pomóc w rozładowaniu napięcia i zapobiec dalszym niepotrzebnym nerwom - dodał doświadczony obrońca.

Przypomnijmy, że mimo czerwonej kartki dla Zlatana Ibrahimovicia, ekipa PSG dwukrotnie odrabiała straty w Londynie i ostatecznie awansowała po dogrywce do ćwierćfinału.

Premier League: Southampton przetrwał nawałnicę i znów urwał punkty Chelsea!

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL