Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Tomasz Mokwa: Już kilka razy udowadnialiśmy, że możemy wygrać z wyżej notowanym rywalem

Sebastian Kordek
Sebastian Kordek
Piast ostatnio nie punktuje, a w sobotę zmierzy się w Warszawie z Legią. Gliwiczanie nie boją się jednak rywala i chcą w stolicy podjąć rękawicę.

Gliwiczan czeka w sobotę piekielnie trudne zadanie. Zagrają oni bowiem na wyjeździe z Legią Warszawa- Legia jest topową drużyną w Polsce, ale my chcemy pokazać się w najbliższym meczu jak najlepiej. Musimy walczyć o punkty, bo ostatnio zdobywamy ich za mało. Bardzo ważna będzie dyscyplina taktyczna, której musimy się trzymać. To właśnie trener stara się nam wpoić - powiedział Tomasz Mokwa, obrońca Piasta Gliwice.


Mimo że warszawianie to zdecydowanie najlepsza drużyna w Polsce, to podopieczni Radoslava Latala nie załamują rąk. Wręcz przeciwnie. - Już kilka razy udowadnialiśmy, że możemy wygrać z wyżej notowanym rywalem. Jesienią w Gliwicach pokonaliśmy przecież Legię i Lechia. Oczywiście na wyjeździe będzie niezwykle ciężko, ale nie spuścimy głów i będziemy walczyć - podkreślił defensor.

Piast w każdym spotkaniu musi starać się o komplet punktów, bowiem ostatnio jego forma jest daleka od ideału. To sprawiło, że widmo spadku realnie się przybliżyło. - Fakt, że w ostatnich kolejkach nie zdobywaliśmy punktów jeszcze bardziej nas motywuje. Chcemy w końcu to zmienić i najlepiej by było, gdyby zaczęło się to już od najbliższego meczu - spuentował były zawodnik Floty Świnoujście.

Piast Gliwice będzie grał w dedykowanych koszulkach

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL