Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Nie ma wyników - nie ma wolnego, piłkarze Lecha Poznań będą trenować w każdy dzień świąt

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Porażka w Stargardzie Szczecińskim sprawiła, że lechici mogą zapomnieć o wolnym w czasie Wielkanocy. Sztab wicemistrza Polski zarządził trening w każdy dzień świąt.

Rewanż z Błękitnymi odbędzie się w czwartek i trener Maciej Skorża nie zamierza tracić ani jednego dnia przygotowań, zwłaszcza że niespodziewanie jego drużynę czeka w tym spotkaniu spore wyzwanie.

- Odpoczynku w święta nie ma. Po tym co się wydarzyło w Stargardzie Szczecińskim nie możemy sobie pozwolić na jakąkolwiek przerwę. Czeka nas zbyt ważny pojedynek, żeby teraz tracić możliwość odbycia zajęć - oznajmił opiekun poznaniaków.


Polscy piłkarze Kolejorza będą mieli szansę spotkania z rodzinami, obcokrajowcy raczej nie. - Oni spędzą ten czas z dala od domu. Jedyna możliwość kontaktu z bliskimi to ich przyjazd do Poznania - dodał Skorża.

Nikt przy Bułgarskiej nie ukrywa, że ostatnia wpadka z Błękitnymi wzbudziła ogromne poruszenie. - Wszyscy na to zareagowaliśmy, choć nie chciałbym na razie o pewnych sprawach głośno mówić. Niech to zostanie w szatni. Sobie mogę zarzucić głównie to, że mogłem jeszcze bardziej popracować nad stroną mentalną. Myślałem, że ranga spotkania wyzwoli u zawodników odpowiednie podejście i niestety się przeliczyłem - przyznał trener.

Sporo znaków zapytania w składzie Lecha Poznań na mecz w Bełchatowie

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL