Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kazimierz Moskal: Próbujemy prowokować się z Probierzem

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Poniedziałkowy mecz 26. kolejki T-ME Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków będzie dopiero drugim starciem Michała Probierza z Kazimierzem Moskalem.

Do pierwszego, zakończonego bezbramkowym remisem doszło 22 kwietnia 2007 roku, gdy Michał Probierz prowadził łódzki Widzew, a Kazimierz Moskal po raz pierwszy opiekował się Białą Gwiazdą. Później Probierz zmieniał kolejne siedziska na trenerskiej karuzeli, a Moskal wsiadł na nią tylko raz, gdy listopada 2011 do marca 2012 roku znów prowadził Wisłę. Probierz w tym czasie pracował w Arisie Saloniki, a do T-ME wrócił, zastępując przy Reymonta 22 właśnie Moskala.


- Gdy graliśmy w Górniku (w sezonie 2003/2004 - przyp. red.), to często spędzaliśmy wspólnie czas na kawie między treningami. Później Michał przyszedł do Wisły w momencie, kiedy ja zostałem zwolniony i wydaje się to być naturalne. Takie rzeczy się zdarzają. Wymieniliśmy kilka zdań i myślę, że relacje między nami są normalne - twierdzi Moskal.

- Oczywiście gdzieś tam czasami żartujemy czy próbujemy się sprowokować, ale nasze relacje są normalne. Absolutnie nic do Michała nie nie mam i myślę, że on do mnie także. Choć jak już wspominałem w jakimś wywiadzie - doszło do małego nieporozumienia, które sobie jednak szybko wyjaśniliśmy - dodaje opiekun Wisły.

Biała Gwiazda jest bodaj jedynym w trenerskiej karierze Probierza zespołem, z którym ten osiągnął wyniki poniżej oczekiwań. - Nie rozmawialiśmy na temat doświadczeń wyniesionych przez niego z Wisły. Tu Michałowi nie wyszło, ale w Jagiellonii po raz drugi osiąga dobre wyniki - mówi Moskal.

Niespodziewany kłopot bogactwa Wisły Kraków

Jakim wynikiem zakończy się mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

  • semen66 Zgłoś
    Coś mi tu wychodzi, że mecz jednak rozegrany zostanie w poniedziałek a nie w niedzielę :) Panie Macieju - rozumiem - zbliżają się święta :)

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL