Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Coraz większe problemy zdrowotne w Lechii Gdańsk

Bartosz Wiśniewski
Bartosz Wiśniewski
Przed meczem ze Śląskiem Wrocław trener Jerzy Brzęczek będzie miał duży ból głowy, aby wybrać wyjściową jedenastkę. Na urazy narzeka kilku zawodników.

Wciąż zdolny do gry nie jest Jakub Wawrzyniak. Lewy obrońca miał powrócić już na mecz z Legią Warszawa, jednak sztab szkoleniowy wraz z zawodnikiem podjęli decyzję, że na razie nie ma mowy o grze w spotkaniach o punkty. 31-latek na razie trenuje indywidualnie i nie wystąpi również w pojedynku ze Śląskiem Wrocław.


Problemy zdrowotne mają również Gerson oraz Grzegorz Wojtkowiak. Warto przypomnieć, że są to podstawowi obrońcy w talii Jerzego Brzęczka. - Gerson ma grypę, ale mam nadzieję, że w sobotę będzie w stu procentach zdolny do gry. Wojtkowiak nabawił się z kolei urazu na treningu - mówił opiekun biało-zielonych. 

O pechu może mówić również Piotr Wiśniewski. W czasie okresu przygotowawczego dwukrotnie przechodził chorobę i nie mógł pracować na pełnych obrotach. W sobotę pierwszy raz wystąpił w podstawowym składzie i... doznał kontuzji. 

Lechia Gdańsk obecnie zajmuje 6. miejsce w ligowej tabeli. Gdańszczanie po ewentualnym zwycięstwie nad Śląskiem wyprzedzą tę drużynę i zbliżą się do podium T-Mobile Ekstraklasy.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL