Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wisła nie zrezygnowała z Krzynówka! W poniedziałek kolejne spotkanie!

Mateusz Klejborowski
Mateusz Klejborowski
Wisła Kraków nie zrezygnowała jeszcze z pomysłu sprowadzenia do siebie jednego z liderów reprezentacji Polski Jacka Krzynówka. W poniedziałek dojdzie do spotkania dyrektora sportowego Białej Gwiazdy Jacka Bednarza z menedżerem zawodnika!

- W poniedziałek o godz. 10 rano mam spotkanie z agentem zawodnika i wtedy będziemy wiedzieć więcej na temat transferu Jacka Krzynówka. Choć mamy coraz mniej czasu, to się nie poddajemy i próbujemy znaleźć jakieś rozwiązanie - powiedział www.wislasoccer.com Bednarz.

Przy Reymonta nie wykluczają, że w razie niepowodzenia z transferem definitywnym, będą próbować wypożyczyć Krzynówka z opcją pierwokupu. - Na pewno tanio skóry nie sprzedamy, ale nie wszystko w tym momencie od nas zależy - dodaje działacz Wisły.

W przyszłym tygodniu rozstrzygnie się też czy piłkarzem krakowskiego klubu zostanie Łukasz Garguła. W środę zapisom w jego kontrakcie przyjrzy się Wydział Gier PZPN, który zadecyduje czy Wisła musi zapłacić za niego 300 tys. euro czy więcej.

Przypomnijmy, że w tym okienku transferowym Wiślacy dokonali już trzech dużych transakcji. Piłkarzami Białej Gwiazdy zostali: Radosław Matusiak, Wojciech Łobodziński i reprezentant Kostaryki Junior Diaz.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL