Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Czołowy zawodnik Valencii z nowym kontraktem! Do kupienia za 50 mln euro

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Oficjalna strona Valencii poinformowała, że jeden z najbardziej utalentowanych hiszpańskich zawodników złożył podpis na nowej umowie z klubem. Piłkarzem poważnie interesują się włodarze Realu Madryt.

19-letni Jose Gaya związał się z Valencią CF do 2020 roku! Lewy defensor był poważnym kandydatem do wzmocnienia Realu Madryt, ale teraz jego klauzula wykupu wynosi aż 50 mln euro. Nietoperze miały drobne problemy z dojściem do porozumienia z agentem młodziana, ale ostatecznie po miesiącu negocjacji obie strony zgodziły się na przedstawione warunki.

Gaya jest wychowankiem klubu z Mestalla, ale na stałe do pierwszej kadry trafił dopiero przed trwającym sezonem, skutecznie zastępując sprzedanego do Bayernu Monachium Juana Bernata. Zawodnik od razu okazał się jednym z objawień ligi i dotychczas wystąpił w 32 spotkaniach (29-krotnie w podstawowym składzie).

Zawodnik za sprawą nowego kontraktu będzie zarabiać 1,5 mln euro rocznie. Gaya reprezentował barwy młodzieżowych reprezentacji Hiszpanii, ale jeszcze nie doczekał się powołania do dorosłej kadry.

Rozgrywki La Ligi możesz oglądać w WP Pilot

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL