Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Odwołany mecz w I lidze!

Bartosz Wiśniewski
Bartosz Wiśniewski
Flota Świnoujście poinformowała, że sobotni mecz ze Stomilem Olsztyn nie odbędzie się. Klub nie ma pieniędzy na zorganizowanie spotkania o podwyższonym ryzyku.

W czwartek komenda policji w Świnoujściu poprosiła, aby mecz Floty ze Stomilem określić, jako spotkanie o podwyższonym ryzyku. Powodem takiej decyzji miały być napięte stosunki fanów z Olsztyna w związku z ze śmiercią kibica w Knurowie.

Klub próbował - powołując się na przepisy PZPN - odwołać się od tej decyzji. Prezydent Świnoujścia nie zmienił jednak swojego stanowiska. W związku z tym organizacja takiego meczu kosztuje około 30 tysięcy złotych.

Flota Świnoujście poinformowała, że stowarzyszenie nie ma takich pieniędzy, a spółka z Jerzym Woźniakiem na czele odmówiła finansowania tego pojedynku. W związku z tym spotkanie nie odbędzie się.

Komentarze (7):

 • flotaoldboy Zgłoś
  Nikt nie zakazał meczu! Stowarzyszenie Flota nie ma pieniędzy na jego organizację. To tylko kilka tysięcy więcej niż normalny mecz. Jak PZPN mógł dać licencję stowarzyszeniu bez
  Czytaj całość
  złotówki?!
  • LeszekSG RSKZ Zgłoś
   Żenujące to trochę. I chyba naciągane. Bo idąc tym tokiem myślenia, to teraz wszystkie mecze są tymi o podwyższonym ryzyku. Tłumaczenie też głupie.Zabrońcie ludziom jeździć
   Czytaj całość
   samochodami, bo niektórzy powodują wypadki. Co ma Olsztyn do Knurowa? Nic.Skończyłoby się na skandowaniu, transparentach, i tyle. Bo w takim razie, należałoby wszystkie mecze na Śląsku tak określić. Wszak Żabole mają tam sporo fanclubów (Knurów jest takim fc).Nasze państwo to "ch.j dupa i kamieni kupa". Najlepiej zakazami polecieć.
   • flotaoldboy Zgłoś
    Stowarzyszenie przez 10 miesięcy nie pozyskało nawet złotówki, za wszystko płaci spółka, która nie może się doczekać przekazania licencji od stowarzyszenia. Po tylu miesiącach
    Czytaj całość
    czekania mogli mieć dość. Gdzie tu wina miasta czy policji? W klubie już jest komornik, pierwsza licytacja nieudana, nikt nie chciał starych krzeseł. Gdzie jest PZPN, jak można dopuścić stowarzyszenie bez grosza do zarządzania klubem pierwszoligowym.W klubie trenuje tylko kilku (!) juniorów starszych. Rodzice przenoszą swoje pociechy (trampkarze) do sąsiednich miasteczek w Niemczech, lub do Międzyzdrojów. Odpowiedzialnym za całą sytuację jest tylko i wyąącznie zarząd stowarzyszenia Flota.
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL