Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Henning Berg: Uważam, że Lech wygra ze Śląskiem

Artur Długosz
Artur Długosz
- Śląsk jest dobrym zespołem. Ale też jest dobry w symulowaniu i to na pewno utrudnia pracę sędziom - mówi Henning Berg, trener Legii Warszawa.

W niedzielnym spotkaniu T-Mobile EkstraklasyŚląsk Wrocław zremisował 1:1 z Legią Warszawa. - Na pewno dobrze nie zaczęliśmy. To jest oczywiste, że nie taki był plan na początek spotkania. Potem przytrafiły nam się kontuzje i musieliśmy dokonać zmian. Zmieniliśmy koncepcję, było nieźle, przynajmniej do momentu, gdy na boisku było nas jedenastu. Potem czerwona kartka, to było duże rozczarowanie. Kartka za protest, takich nie powinno być. Trudno być sędzią, ale nie chcę oceniać arbitra - mówił po ostatnim gwizdku Adama Lyczmańskiego szkoleniowiec aktualnego mistrza Polski.


Henning Berg nie chciał wystawiać indywidualnych ocen swoim zawodnikom, w tym Ondrejowi Dudzie. - Zwykle rozmawiam tylko całej o drużynie. W tym meczu było raz lepiej, raz gorzej. To jest jednak dobry piłkarz. Zrobił dużo dobrych rzeczy na boisku. Musimy jednak pamiętać, że to było bardzo trudne spotkanie - skomentował trener.

W najbliższym spotkaniu Śląsk, który teraz zremisował z Legią, zmierzy się w Poznaniu z Lechem. - Uważam, że Lech wygra ze Śląskiem. Śląsk jest dobrym zespołem. Ale też jest dobry w symulowaniu i to na pewno utrudnia pracę sędziom - podsumował trener Legii Warszawa.

Legia nie wykorzystała szansy - relacja z meczu Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Czy Legia Warszawa w tym sezonie zostanie piłkarskim mistrzem Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL