Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mała rewolucja Kieresia! Czterech piłkarzy PGE GKS-u Bełchatów odesłanych do rezerw

Marcin Olczyk
Marcin Olczyk
Kamil Kiereś ledwo został oficjalnie przedstawiony jako trener zespół, rozpoczął w drużynie porządki, odsuwając od pierwszego składu kilku doświadczonych graczy.

Pierwsze, ale zdecydowane kroki nowego-starego trenera PGE GKS-u Bełchatów, dotyczą: Grzegorza Barana, Szymona Sawali, Bartosza Ślusarskiego i Błażeja Telichowskiego. Ostatni z nich został wyznaczony na kapitana zespołu przez poprzedniego trenera Marka Zuba. Cała czwórka ma rozpocząć treningi z drużyną rezerw.


Baran i Telichowski byli w bieżącym sezonie podstawowymi zawodnikami GKS-u. Obaj wystąpili w 28 ligowych meczach, a "Telich" nie grał tylko wtedy, gdy musiał pauzować za kartki. Po rundzie jesiennej Ślusarski był najlepszym strzelcem zespołu, a zapracował na to miano zdobyciem pięciu bramek w 16 występach, ale wiosną pierwszym wyborem zarówno Kamila Kieresia, jak i Zuba był Arkadiusz Piech. Najmniej z czwórki banitów grał Sawala, który wystąpił tylko w 12 spotkaniach. Baran i Sawala są związani z GKS-em już od sezonu 2010/2011, podczas gdy Ślusarski i Telichowski trafili na Sportową 3 latem zeszłego roku z inicjatywy samego Kieresia.

41-letni szkoleniowiec opiekunem PGE GKS-u (ponownie) został w czwartek, po tym jak dzień wcześniej z klubem rozstał się Zub, który w ośmiu meczach ligowych wywalczył zaledwie dwa punkty, sprowadzając Brunatnych na samo dno T-Mobile Ekstraklasy.

Oficjalnie: Kamil Kiereś znów trenerem PGE GKS Bełchatów

Komentarze (4):

 • Grzegorz Hutmanski Zgłoś
  I po co ta kołomyja,chyba że GKS ma spaść z ekstraklasy,a Kiereś znowu go do niej wprowadzi,brawo dla włodarzy klubu.
  • Michał W. Zgłoś
   W sytuacji w tabeli GKS-u Bełchatów już gorzej być nie może, nie dziwi więc rewolucja kadrowa nowego trenera, w końcu to właśnie ci doświadczeni piłkarze z kapitanem na czele w
   Czytaj całość
   dużej mierze stanowili o (miernej) jakości gry zespołu; Czy trener Kiereś w 4-ch meczach może cokolwiek zmienić i utrzymać GKS w Ekstraklasie? Byłby to piłkarski cud, choć czasem takie cuda w piłce się zdarzają...
   • Johson Zgłoś
    Jaka patola w tym Bełchatowie xD Wywalają szkoleniowca za słabe wyniki a teraz znów go zatrudniają xD
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL