Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Włodarz Realu Madryt potwierdził: Benitez zostanie trenerem Królewskich

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Jeden z wiceprezydentów Realu Madryt na spotkaniu z kibicami wypowiedział słowa, które jednoznacznie wskazują, kto w tym tygodniu zostanie nowym trenerem Królewskich.

Drugi wiceprezydent Real Madryt, Eduardo Fernández de Blas, spotkał się z jedną z grup kibicowskich i podczas wspólnego posiłku potwierdził, że Carlo Ancelottiego na stanowisku trenera zastąpi Rafael Benitez. - Powiem wam coś, jedną rzecz. Carlo Ancelotti to fenomen. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Dla mnie jeszcze 3 dni temu był najlepszym trenerem na świecie, tak samo jak Jose Mourinho był kilka lat temu i tak samo, jak od przyszłego tygodnia będzie nim Rafa Benitez - nie krył przedstawiciel Królewskich.

Fanom wyraźnie nie spodobała się niedawna decyzja Florentino Pereza, czego nie kryli podczas spotkania. - Zwolniliście najlepszego trenera! - przyznał jeden z przedstawicieli grupy. - Był wyjątkowym trenerem, dżentelmenem i człowiekiem, którego bardzo lubiłem, podobnie jak większość naszych kibiców - dodał Blas. - Więc czemu go zwolniliście? - na to pytanie wiceprezydent już nie chciał odpowiadać.

W niedzielę Benitez po raz ostatni poprowadzi SSC Napoli. Już wiadomo, że Hiszpan nie pozostanie w klubie na kolejny sezon i jest niemalże murowanym faworytem do zastąpienia Ancelottiego. Co ciekawe, w latach 1993-1995 był trenerem rezerw Królewskich. Później prowadził m.in. Valencię, Liverpool, Inter Mediolan i Chelsea Londyn.

Skrót finału Pucharu Króla
Athletic Bilbao - FC Barcelona (skrót meczu)
Źródło: TVP S.A.

Komentarze (23):

Wszystkie komentarze (23)

Komentarze (23)

    Wszystkie komentarze (23)
    PRZEJDŹ NA WP.PL