Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Włosi zachwyceni... awansem Termaliki

Bartosz Wiśniewski
Bartosz Wiśniewski
Awans Termaliki Bruk-Bet Niecieczy odbił się szerokim echem nawet we włoskich mediach. Tamtejsi dziennikarze są zachwyceni sukcesem klubu z małej miejscowości.

T-Mobile Ekstraklasa ma swoje TSG 1899 Hoffenheim. Termalica Bruk-Bet Nieciecza grała dekadę temu w okręgówce, a w sobotę zagwarantowała sobie awans do elity polskiego futbolu. Sukces ten echem odbił się nawet w zagranicznych mediach.


Piłka nożna jest pełna przygód. Trzeba tylko je znaleźć. Często są bardzo ukryte. Tym razem wszystko dzieje się w Polsce w małej miejscowości. Na stadionie rozgrywane są niezwykle ważne spotkania, a tuż obok gospodarz pielęgnuje pole - możemy przeczytać na jednej z włoskich stron.

Zagraniczni dziennikarze do sukcesu Termaliki podchodzą ze stuprocentowym uznaniem. Zaznaczają przy okazji, że jest to z pewnością jedna z najmniejszych miejscowości, która ma swój klub w jakiejkolwiek najwyższej klasie rozgrywkowej na świecie.

Włosi doceniają również ogromny wkład pracy włożony przez sponsora Bruk-Bet oraz panią prezes Danutę Witkowską. - To była prawdziwa wspinaczka. Udało się osiągnąć ogromny sukces. W Niecieczy czują dumę i nic więcej. Nie jest to zwykły dzień - komentują.

#dziejesiewsporcie: Fantastyczna interwencja Cecha


Źródło: sport.wp.pl

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL