WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Semir Stilić o krok od APOEL-u Nikozja

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Świeżo upieczony mistrz Cypru APOEL Nikozja oficjalnie poinformował, że prowadzi negocjacje z Semirem Stiliciem. W sobotę ma dojść do spotkania obu stron.

O tym, że klub z Nikozji jest poważnie zainteresowany Bośniakiem, jako pierwszy poinformował w czwartek portal kerkida.net. W piątek wieczorem APOEL sam ogłosił, że prowadzi rozmowy z królem asyst minionego sezonu T-ME, a w sobotę ma dojść do decydującej tury negocjacji.


Semir Stilić jest łakomym kąskiem na rynku transferowym. Jego kontrakt z Wisła Kraków wygasa z końcem czerwca i nie zostanie przedłużony, więc do nowego klubu trafi na zasadzie wolnego transferu. Bośniak w minionym sezonie zdobył dla Białej Gwiazdy dziewięć bramek i zaliczył 13 ostatnich podań, zostając najlepszym asystentem T-ME. Reprezentant Bośni i Hercegowiny chciał zostać w Krakowie, ale nie zaakceptował warunków klubu. Rozmowy trwały od stycznia, gdy nowym prezesem Wisły mianowano Roberta Gaszyńskiego, ale nie wypracowano wspólnego stanowiska.

- Jest oferta, ale to taka oferta, jakby klub chciał walczyć tylko o piąte miejsce...
- mówił Bośniak 3 czerwca. Gaszyński: - Oferta, jaką mu przedstawiliśmy, była maksymalna, na jaką mogliśmy sobie pozwolić. Semir mógł mieć inne oczekiwania, ale rozstaliśmy się w warunkach pełnego zrozumienia

APOEL Nikozja to świeżo upieczony mistrza Cypru, który walkę o awans do fazy grupowej Champions League rozpocznie od II rundy eliminacji.

El. Euro 2016: Semir Stilić i Stojan Vranjes zwolnieni ze zgrupowania reprezentacji

Cypr to dobry kierunek dla Semira Stilicia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL