Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Karol Angielski piłkarzem Piasta Gliwice

Artur Długosz
Artur Długosz
Nowym zawodnikiem Piasta został Karol Angielski - poinformował klub z Gliwic. Dziewiętnastoletni napastnik podpisał trzyletni kontrakt. Ostatnio występował w Śląsku Wrocław.

W Śląsku WrocławKarol Angielski nie dostał zbyt wielu szans na pokazanie swoich umiejętności. Piłkarz długo ogrywał się w zespole rezerw. - Jest blisko meczowej osiemnastki. Już zdjął gipsowy opatrunek, który mu do tej pory przeszkadzał. Ale nie zapominajmy, że na jego sytuację wpływają też przygotowania do matury. Bierzemy go oczywiście pod uwagę przy ustawianiu składu - mówił w kwietniu Paweł Barylski, drugi trener WKS-u.


Po czternastu rozegranych spotkaniach w rezerwach - i jedenastu zdobytych bramkach - Angielski dostał szansę na pokazanie się w pierwszej drużynie WKS-u. W sumie w minionych rozgrywkach ośmiokrotnie wystąpił w T-Mobile Ekstraklasie. Gola jednak nie strzelił.

Teraz, jak informuje piast-gliwice.eu, napastnik podpisał trzyletni kontrakt z Piastem Gliwice. Karol Angielski jest wychowankiem Korony Kielce.

Czy Karol Angielski będzie wzmocnieniem Piasta Gliwice?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL