Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Carlos Bacca przybliża się do AC Milan, nowy kontrakt Nigela de Jonga

Konrad Kostorz
Konrad Kostorz
Rossoneri negocjują transfer kolumbijskiego napastnika i są bliscy osiągnięcia porozumienia. Na San Siro na pewno zostanie doświadczony Nigel de Jong.

Jackson Martinez był głównym celem mediolańskiego klubu, ale wybrał ofertę Atletico Madryt. Wobec tego Adriano Galliani zagiął parol na Carlosa Baccę, czyli snajpera Sevilli FC. Kolumbijczyk ma w umowie klauzulę odstępnego w wysokości 30 mln euro i jest to spora kwota, biorąc pod uwagę, że napastnik już wkrótce skończy 29. rok życia.


Działacze AC Milan są jednak zdeterminowani i zamierzają sfinalizować transakcję, a według doniesień agent uczestnika Copa America prowadzi rozmowy z Rossoneri. Milan chce uprzedzić również zainteresowaną Baccą AS Romę, płacąc wymaganą kwotę. Co więcej, Sevilla jest skłonna obniżyć nieco żądania, o ile w przeciwnym kierunku powędruje Adil Rami. Środkowy obrońca jak na razie nie wyraził zgody na takie rozwiązanie.

Sympatycy zespołu z San Siro póki co mogą cieszyć się z przedłużenia kontraktu przez Nigela de Jonga. Umowa 30-latka wygasała i mógł dowolnie wybierać pracodawcę, toteż sukces Milanu jest tym większy. Defensywny pomocnik przybył do zespołu w 2012 roku z Manchesteru City za 3,5 mln euro.

Serie A: Fiorentina wykupi Mohameda Salaha z Chelsea? AC Milan wreszcie się wzmacnia

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL