Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rok Elsner odchodzi z Olimpii Grudziądz

Artur Długosz
Artur Długosz
30 czerwca wygasa kontrakt Roka Elsnera z Olimpią Grudziądz. Umowa z I-ligowcem nie będzie przedłużona, a Słoweniec będzie poszukiwał sobie nowego pracodawcy.

Rok Elsner, który w 2012 roku zdobył mistrzostwo Polski ze Śląskiem Wrocław, w marcu wrócił do Polski. 29-latek związał się umową z I-ligową Olimpią Grudziądz, z którą to przygodę właśnie zakończył.


Rok Elsner był zawodnikiem, który zadecydował o mistrzostwie Polski dla Śląska. To ten piłkarz strzelił bowiem zwycięskiego gola z Wisłą w Krakowie. Słoweński gracz dla drużyny z Wrocławia zagrał w 53 meczach i zdobył 6 bramek. Pomocnik w 2013 roku opuścił Polskę po tym, jak Stanislav Levy nie widział dla niego miejsca w składzie. Wówczas przeszedł do Arisu Saloniki. Następnie występował w norweskim FK Haugesund i Energie Cottbus.

W barwach Olimpii Elsner zagrał dwanaście razy z czego dziewięć w podstawowym składzie. Strzelił trzy gole. - Olimpia będzie kandydatem do awansu. Są tutaj umiejętności. Głośno się mówi, że to jest cel całego klubu. Jeśli mówisz głośno co chcesz i dajesz z siebie wszystko, to na pewno osiągasz swój cel, np. awans. Trzeba też pamiętać, gdzie Olimpia jest teraz, a gdzie była 5 lat temu. Jeśli cały czas robisz coś w określonym kierunku, to efekty przyjdą - mówił w maju piłkarz portalowi SportoweFakty.pl.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL