Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piłkarze Zagłębia przedłużają kontrakty. Piątek na dłużej w Lubinie

Artur Długosz
Artur Długosz
Kontrakt z Zagłębiem Lubin przedłużył Łukasz Piątek. Umowa z pomocnikiem obowiązywała będzie przez kolejny rok i znalazł się w niej zapis uwzględniający opcję o przedłużeniu o kolejne 12 miesięcy.

Łukasz Piątek reprezentuje KGHM Zagłębie Lubin od sezonu 2013/2014. W tym czasie rozegrał dla Zagłębia we wszystkich rozgrywkach 72 spotkania, w których zdobył 1 gola. Wcześniej piłkarz bronił barw Polonii Warszawa.


- Przedłużyliśmy kontrakt z ważnym dla Zagłębia zawodnikiem, który w ostatnich dwóch sezonach rozegrał ponad 70 spotkań dla Miedziowych. Łukasz Piątek to doświadczony pomocnik, na boisku nieustępliwy, waleczny i pracowity. Osiągnęliśmy porozumienie w sprawie nowego kontraktu na realnych warunkach, zasadach przyjętych w klubie. Zawodnik był zdeterminowany, by nadal grać w Zagłębiu i zasłużył na nową umowę - powiedział na łamach zaglebie.com prezes Tomasz Dębicki.

Kontrakty z Zagłębiem przedłużyło też dwóch młodych zawodników. Bramkarz Piotr Smołuch i pomocnik Maciej Kowalski-Haberek podpisali nowe, roczne umowy.

Źródło: zaglebie.com

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL