WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Julien Tadrowski pojawił się na treningu Pogoni Siedlce

Jakub Artych
Jakub Artych
Włodarze z Siedlec mają coraz mniej czasu na skompletowanie kadry na nowy sezon. W poniedziałek na treningu biało-niebieskich pojawił się między innymi Julien Tadrowski.

Przypomnijmy, iż Julien Tadrowski urodził się we francuskim Roncq i od 16. roku życia występował w młodzieżowych zespołach OSC Lille. Zawodnik grał we Francji do połowy 2012 roku, kiedy podpisał kontrakt z I-ligową Arką Gdynia. W ostatnich miesiącach 22-letni obrońca reprezentował barwy Widzewa Łódź, który ostatecznie musiał pożegnać się z I ligą.


Oprócz Tadrowskiego, na treningu pojawił się również inny nowy defensor - Rafał Zembrowski. Obrońca w swojej karierze występował między innymi w Polonii Warszawa czy Wiśle Płock. 24-letni gracz bardzo dobrze zna się z Marcinem Sasalem, gdyż obaj panowie przez kilka miesięcy współpracowali ze sobą w Dolcanie Ząbki.

Jednym z priorytetów zespołu z Siedlec przed nowym sezonem jest właśnie zakontraktowanie kilku obrońców. Przypomnijmy, iż po ostatnim meczu z Rakowem Częstochowa z klubem pożegnał się Tomasz Lewandowski, Jarosław Ratajczak oraz Jan Grzesik, którzy byli podstawowymi zawodnikami ekipy z Mazowsza.

Oficjalnie: Dwa wzmocnienia Pogoni

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL