Najnowsze Wyniki/Kalendarz

PGE GKS Bełchatów przedłuża kontrakty i szuka wzmocnień

Marcin Olczyk
Marcin Olczyk
Trener Rafał Ulatowski intensywnie pracuje nad kompletowaniem kadry zespołu na zbliżający się wielkimi krokami nowy sezon ligowy.

Oficjalna strona klubowa poinformowała, że w nowym tygodniu treningi z ekipą Brunatnych rozpoczęli: czeski obrońca Vaclav Cverna, hiszpański rozgrywający Sergio Garcia Mut, napastnik Adam Nagórski, boczny obrońca Marcin Kozłowski, a także defensywny pomocnik Maksymilian Rozwandowicz. Dwaj ostatni w minionym sezonie reprezentowali barwy Widzewa Łódź.


Jak donoszą łódzkie media, dołączył do nich również Maciej Krakowiak - jeden ze zdecydowanie najlepszych zawodników w talii Wojciecha Stawowego w ostatnich miesiącach. Młody golkiper przebywał ostatnio na testach w Podbeskidziu Bielsko-Biała, ale najwyraźniej nie przekonał do siebie Dariusza Kubickiego. Warto dodać, że już wcześniej treningi z bełchatowianami rozpoczął inny ex-widzewiak Szymon Zgarda.

Losy testowanych na razie nie są znane. Wiadomo już za to, że w zespole zostanie jego ostatni kapitan Patryk Rachwał, który podpisał nowy roczny kontrakt. W jego ślady poszedł 21-letni Paweł Zięba oraz ograni już w pierwszym zespole Bartłomiej Bartosiak (24 l.) i Piotr Witasik (23). Ich kontrakty wygasają w czerwcu 2017 roku.

Zmiany w drużynie i władzach PGE GKS-u Bełchatów. Powrót Jacka Krzynówka

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL