Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: Martin Polacek w KGHM Zagłębiu Lubin

Artur Długosz
Artur Długosz
KGHM Zagłębie Lubin podpisało roczny kontrakt ze słowackim bramkarzem, który był testowany w ostatnich dniach. Nowym zawodnikiem Miedziowych został tym samym Martin Polacek.

Umowa Martina Polacka obowiązywała będzie przez rok i została w niej zapisana opcja przedłużenia o kolejne dwa lata. Nowy bramkarz KGHM Zagłębia Lubin w minionym sezonie rozegrał 13 spotkań dla DAC Dunajska Streda w słowackiej ekstraklasie, gdzie grał na zasadzie wypożyczenia ze Slovana Bratysława.


- Martin Polacek w ostatnich dniach mocno walczył o podpisanie kontraktu z Zagłębiem Lubin. Trenerzy byli zadowoleni z jego postawy w treningach, z dobrej strony pokazał się też w meczach sparingowych. Słowak szybko odnalazł się w nowej drużynie, złapał dobry kontakt z Konradem Forencem, co też jest bardzo ważne. Zawodnik zaakceptował swoją rolę w zespole, jestem przekonany, że przyczyni się do podniesienia rywalizacji na pozycji bramkarza. Szybko doszliśmy do porozumienia w kwestii warunków kontraktu - tłumaczy na łamach zaglebie.com prezes klubu, Tomasz Dębicki.

Źródło: zaglebie.com

Oficjalnie: Nowy rozgrywający w KGHM Zagłębiu Lubin

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL