Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Anton Sloboda złamał kość śródstopia

Maciej Kmita
Maciej Kmita
[tag=35240]Anton Sloboda[/tag] może mówić o sporym pechu. Słowacki pomocnik Podbeskidzia Bielsko-Biała stracił lwią część rundy wiosennej przez kontuzję stopy, której odnowienia doznał w meczu otwarcia nowego sezonu.

W spotkaniu 1. kolejki z Zagłębiem Lubin (1:1) Sloboda doznał pęknięcia piątej kości śródstopia. Pęknięcie wystąpiło w miejscu złamania, które wykluczyło Słowaka z gry przez większą część rundy wiosennej.


Nie ułożono jeszcze dokładnego planu leczenia 28-latka. "Lekarze zalecili dwa tygodnie bez treningu, po tym okresie zawodnik poddany zostanie kolejnej konsultacji medycznej i podjęta zostanie decyzja o dalszym przebiegu leczenia" - informuje bielski klub.

Ewentualna operacja będzie oznaczała ok. dwumiesięczny rozbrat z piłką. Poprzedniego złamania Sloboda doznał w połowie kwietnia i na boisko wrócił dopiero w czasie przygotowań do sezonu 2015/2016.

Przypomnijmy, że co najmniej do października trener Dariusz Kubicki nie będzie mógł skorzystać z usług Bartłomieja Koniecznego, który leczy kontuzję pleców. 

Oficjalnie: Celestine Lazarus w Podbeskidziu Bielsko-Biała

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL