Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Fantastyczny gest PGE GKS Bełchatów

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Do niecodziennej sytuacji doszło w PGE GKS Bełchatów. Testowany przez Brunatnych [tag=44444]Norbert Misiak[/tag] doznał poważnej kontuzji kolana, ale mimo to bełchatowski klub zaproponował mu trzyletni kontrakt.

21-letni wychowanek Legii Warszawa testy w Bełchatowie rozpoczął 16 lipca, a podczas rozegranego 25 lipca sparingu z Wartą Sieradz zerwał więzadło krzyżowe przednie w kolanie i na boisko wróci najwcześniej za osiem miesięcy.


Mimo to Brunatni zaproponowali piłkarzowi trzyletni kontrakt i we wtorek Misiak został nowym zawodnikiem spadkowicza z Ekstraklasy.

"Decyzja o zawarciu umowy z pomocnikiem stanowi dowód tak realizacji zaciągniętych zobowiązań, jak i konsekwentnej realizacji przyjętej przez nasz klub strategii. Młody skrzydłowy pokazał się z bardzo dobrej strony podczas trwających od 16 lipca testów przy Sportowej, dzięki czemu jest już oficjalnie zawodnikiem PGE GKS Bełchatów. Kontrakt uwzględnia konieczność dokonania zabiegów medycznych oraz okres rehabilitacji" - czytamy w komunikacie bełchatowskiego klubu.

Choć Misiak był związany z Legią przez całą dotychczasową przygodę z piłką, w I zespole Wojskowych wystąpił tylko raz - w minionym sezonie przeciwko Koronie Kielce.

21-latek jest siódmym letnim nabytkiem GKS-u. Ekipę Rafała Ulatowskiego wcześniej zasilili Vaclav Cverna, Lukas Klemenz, Maciej Krakowiak, Jakub Serafin, Szymon Zgarda i Lukas Kuban, który we wtorek związał się z Brunatnymi dwuletnim kontraktem. 28-letni Czech ostatnio występował w FK Fotbal Trinec.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL