Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Prezes FK Kukesi: Delegat był stronniczy

Bartosz Wiśniewski
Bartosz Wiśniewski
- Delegat oraz sędzia byli stronniczy podczas podejmowania decyzji w sprawie zakończenia meczu - mówi prezes [tag=51167]FK Kukesi[/tag] Jonuz Hallaci na łamach tamtejszej prasy.

W 51. minucie sędzia spotkania przerwał czwartkowy mecz, ponieważ Ondrej Duda został trafiony w głowę kamieniem rzuconym z trybun zajmowanych przez kibiców FK Kukesi. Długo trwały narady, aż w końcu zdecydowano, że mecz zostanie zakończony.


- Oczywiście przepraszamy wszystkich Albańczyków za taką sytuację. Grupa fanów przerwała nasze święto piłkarskie. Wszyscy, którzy są w to zamieszani powinni przeprosić władze klubu, które co roku próbują, aby o FK Kukesi osiągało coraz to lepsze wyniki na arenie europejskiej - mówił Jonuz Hallaci.

Władze albańskiego klubu obwiniają w szczególności... policję. - Nie może być tak, że najważniejsze służby nie potrafią zapanować nad sytuacją. Wszystkie dołożyły jednak coś od siebie do tego zdarzenia. 

Jonuz Hallaci broni się również tym, że po kilkunastu minutach FK Kukesi zapewniło warunki do kontynuowania spotkania. - Stadion był już pusty. Zrobiliśmy wszystko, aby ten mecz rozegrać. Delegat i sędzia nie byli jednak chętni do zmieniania decyzji - zakończył.

#dziejesiewsporcie: założył złą koszulkę i zobaczył czerwoną kartkę

Zgadzasz się z oceną albańskiego prezesa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (20):

Wszystkie komentarze (20)

Komentarze (20)

    Wszystkie komentarze (20)
    PRZEJDŹ NA WP.PL