Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Trener Nadwiślana Góra: Trzeba życie brać takim, jakim jest

Artur Długosz
Artur Długosz
Piłkarze II-ligowego Nadwiślana Góra w spotkaniu Pucharu Polski okazali się zdecydowanie słabsi od KGHM Zagłębia Góra. Jak jednak spiszą się w starciu ze Stalą Stalowa Wola?

Piłkarze Nadwiślana Góra tuż przed rozpoczęciem II-ligowych rozgrywek zmierzyli się w meczu Pucharu Polski z KGHM Zagłębiem Lubin. Co prawda Nadwiślan dostał lekcję od zespołu z Ekstraklasy, ale miał ciekawe przetarcie przed sezonem.


Możliwość zagrania z klubem z Ekstraklasy to komfort. To pokazuje gdzie nas boli, co jest do poprawy. I tylko można się cieszyć. Jeżeli chodzi o sam wygląd Nadwiślana, to wszystkie trzy stracone bramki były po indywidualnych błędach. Tu można mieć z jednej strony pretensje, ale z drugiej nadzieję, bo te indywidualne błędy można poprawić - mówi trener drużyny z Góry, Piotr Hauder. Sami lubinianie po meczu narzekali natomiast na boisko.

- Chciałoby się mieć murawy jak najlepsze, żeby te boiska były jak najrówniejsze, żeby było jak najwięcej trawy. Trzeba życie brać takim, jakim jest. Nie ma co marudzić - odpowiedział trener.

Teraz Nadwiślan w 1. kolejce II ligi zmierzy się ze Stalą Stalowa Wola. - Będziemy chcieli wygrać w Stalowej Woli, a potem będziemy przygotowywać się do kolejnego spotkania. Będziemy funkcjonować z meczu z meczu i w każdym spotkaniu będziemy chcieli walczyć o trzy punkty. Nasz cel to wygrać najbliższy mecz - podkreślił trener.

Komentarze (1):

  • Wesoly tomcio Zgłoś
    "Piłkarze II-ligowego Nadwiślana Góra w spotkaniu Pucharu Polski okazali się zdecydowanie słabsi od KGHM Zagłębia Góra. " czyli mielismy derby Góry w Pucharze Polski xD

    Komentarze (1)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL