Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Roy Keane: Arsenal nie będzie mistrzem, ponieważ piłkarze robią sobie za dużo selfie

Bartosz Zimkowski
Bartosz Zimkowski
Znany z ciętego języka Roy Keane "przejechał się" po piłkarzach Arsenalu. Jego zdaniem zbyt dużo czasu spędzają przed lustrem i przez to nie wygrają Premier League.

Mają naprawdę dobrych graczy, ale niektórzy z nich bardziej zainteresowani są robieniem selfie oraz "szcześciopaków". Zbyt wielu zawodników Arsenalu zajmuje się robieniem selfie zamiast skupić się na wygrywaniu ligi. Dla nich ważniejsze od meczów są ich ciała i fryzury - powiedział były kapitan Manchesteru United Roy Keane.


Do Manchesteru City latem trafiło dwóch graczy - Fabian Delph oraz za 49 milionów funtów Raheem Sterling. - Kupili dwóch graczy, ale nie sądzę, żeby szatnia na tym zyskała. Natomiast Chelsea jeśli pokaże głód piłki i znów będzie chciała wygrać ligę, to mają na to spore szanse. Jeśli zadowolą się sukcesem z poprzedniego sezonu, to będą mieli kłopoty - dodał Keane. 

Irlandczyk wypowiedział się również o Manchesterze United. - Martwią mnie United, że nawet jeśli kupili tak wielu dobrych zawodników to będą potrzebować czasu, aby się zgrać - podsumował.

#dziejesiewsporcie: Ronaldo popisał się piękną sztuczką

Źródło: sport.wp.pl

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL