Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Scherfchen ofiarą kryzysu?

Michał Piegza
Michał Piegza
W czwartek Maciej Scherfchen stwierdził, że klub zalega zawodnikom z wypłatami za listopad i grudzień. Reakcja głównego udziałowca Ruchu Mariusza Klimka była szybka. - Do poniedziałku część zaległości zostanie uregulowana - zapewnił w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim". - Pozostała kwota zostanie spłacona do końca lutego - dodał.

Sytuacja na światowych rynkach spowodowała, że kluby muszą zacząć się liczyć z każdym groszem. Pierwszą "ofiarą" kryzysu będzie prawdopodobnie wypożyczony latem z Lecha Poznań Maciej Scherfchen. - Nie stać nas na niego, więc będziemy musieli rozwiązać z nim kontrakt za porozumieniem stron - wyjaśnił właściciel większościowego pakietu akcji Niebieskich Mariusz Klimek. Udziałowiec dodał, że kontrakty pozostałych piłkarzy zostaną skorygowane.

Klimek wyjaśnił również, że klub nie planuje zimą żadnych spektakularnych transferów. - Zespół uzupełnimy kilkoma młodymi zawodnikami. Czapki z głów przed klubami, które decydują się płacić milion złotych za piłkarza. Pytanie tylko jak długo one pociągną. Nas na takie wydatki po prostu nie stać - wyraża swoje obawy na łamach "Dziennika Zachodniego" główny udziałowiec czternastokrotnych mistrzów Polski.

Komentarze (13):

 • WDŚ Zgłoś
  a do dziecka neo to, hmm pamietam jak laliśmy was w Zabrzu 2:1 w '89. A pisałem o tobie dziecko neo, bo twoje argumenty są na takim właśnie poziomie. Bełchatowa, Lubina wkrótce na
  Czytaj całość
  piłkarskiej mapie nie będzie i dobrze wiesz dlaczego. A co do alianzu to nie dla tego... wiadomo za co 39-45
  • WDŚ Zgłoś
   bez komentarza torcośtam.Nie ma sensu z tobą dyskutować
   • Torca Siemianowice Zgłoś
    Jakoś nie słysze żeby te kluby jak Lech Wisła Legia Bełchatów Ślask GÓRNIK miały problemy z wypłatami a wy jak zawsze znajdziecie preteks żeby nie płacic i nie pisz mi głupot o
    Czytaj całość
    kryzysie bo od dawna było wiadomo że Klimek to nie beczka bez dna i powoli zaczyno sie kurczyć kasa od Klimka a teraz dam ci dobrą rade zobacz sobie na internecie co znaczy słowo Uczciwość a potem sie wypowiadaj bo uczciwy jest ten kto płaci wynagrodzenie w danym terminie a nie ze za miesiąc listopad wypłacą ??!! jak wypłacą kase we lutym smiechu warte to jest !!!A kibicem Górnika jestem dłuzej niz sobie możesz wyobrazić dziecko neostrady POZDr0 dla Kibiców Górnika i Ludzi Uczicwych co płacą kase na czas !!!!
    Wszystkie komentarze (13)

    Komentarze (13)

    ×
     Wszystkie komentarze (13)
     PRZEJDŹ NA WP.PL