Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Piłkarze Olimpii Grudziądz: Trzeba to wszystko naprawić

Artur Długosz
Artur Długosz
Olimpia Grudziądz to jeden z kandydatów do awansu do Ekstraklasy. Biało-Zieloni na inaugurację sezonu dość niespodziewanie przegrali z Rozwojem Katowice. Teraz zawodnicy chcą się zrehabilitować.

W meczu z beniaminkiem I ligi Rozwojem KatowiceOlimpia Grudziądz miała pewnie zgarnąć trzy punkty. Tak się jednak nie stało, bo zespół ze Śląska sensacyjnie pokonał Biało-Zielonych.


- Na pewno nie jesteśmy zadowoleni z tego pierwszego meczu, z tego jak weszliśmy w sezon. Będziemy się starali w sobotę przed swoją publicznością wygrać ten mecz i udowodnić na co nas stać - mówi Michal Piter-Bucko. W najbliższej kolejce Olimpia rywalizować będzie z Drutex-Bytovia Bytów, a spotkanie zostanie rozegrane w Grudziądzu.

- Tydzień mieliśmy taki troszeczkę smutny, bo wiadomo - pierwsza porażka. Nie chcieliśmy tak wejść w sezon. Każdy zespół chce tę pierwszą kolejkę rozpocząć jak najlepiej. Nam się to nie udało. Na pewno jest złość. Trzeba to wszystko naprawić. Te punkty musimy zbierać, bo straciliśmy trzy. W sobotę jest kolejny mecz i punkty muszą zostać w Grudziądzu - skomentował Marcin Kaczmarek.

Czy Olimpia Grudziądz wygra z Drutex-Bytovią Bytów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL