Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jose Mourinho odsunął Evę Carneiro od sztabu Chelsea

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Eva Carneiro najprawdopodobniej nie będzie już obecna w sztabie Chelsea. Decyzją Jose Mourinho lekarka została odsunięta od zespołu.

Przyczyną ma być sytuacja z końcówki meczu ze Swansea City (2:2). Eva Carneiro udzieliła wówczas pomocy Edenowi Hazardowi. "The Special One" uważał, że Belgowi nic groźnego się nie stało i ta interwencja była zbędna. Londyńczycy walczyli wówczas o zwycięskiego gola, stąd duża irytacja menedżera.

Po spotkaniu Jose Mourinho skrytykował sztab medyczny, a jak donosi Daily Telegraph, to nie koniec. Lekarka została bowiem odsunięta od zespołu i będzie mu pomagać tylko na treningach. Nie wolno jej przebywać z piłkarzami podczas meczów, a także w hotelu na zgrupowaniach.


Carneiro najpewniej zabraknie więc na ławce The Blues w niedzielnym hicie 2. kolejki Premier League z Manchesterem City.

Pani doktor pracuje na Stamford Bridge od 2009 roku. Dwa lata później - za kadencji Andre Villasa-Boasa - została włączona do sztabu pierwszej drużyny, a później kontynuowała obowiązki, gdy menedżerami The Blues byli Roberto Di Matteo, Rafael Benitez i ostatnio Mourinho.

Chelsea przegrała z komisją dyscyplinarną

Komentarze (11):

Wszystkie komentarze (11)

Komentarze (11)

×
    Wszystkie komentarze (11)
    PRZEJDŹ NA WP.PL