Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Młodzież Korony doceniona. "Cieszymy się z tego niezmiernie"

Sebastian Najman
Sebastian Najman
Marcin Cebula, Tomasz Zając i Michał Przybyła otrzymali powołania do młodzieżowych reprezentacji Polski. - To nie tylko splendor dla tych zawodników, ale też całego klubu - mówi trener Marcin Brosz.

Zmiany do jakich doszło w kieleckim klubie sprawiły, że w porównaniu do poprzednich lat, w wyjściowej jedenastce złocisto-krwistych zaczęło się pojawiać znacznie więcej młodych zawodników. Trzech z nich - Marcin Cebula, Tomasz Zając i Michał Przybyła - zaprezentowało się w dotychczasowych meczach na tyle dobrze, że zostało to dostrzeżone przez selekcjonerów młodzieżowych reprezentacji Polski.


- Chciałem się pochwalić dobrą nowiną. Nieoficjalnie mogę powiedzieć, że trzech naszych zawodników zostało powołanych do reprezentacji Polski U-20 i U-21. Cieszymy się z tego niezmiernie, że zmiany jakie zaszły w Koronie zostały zauważone przez trenerów - powiedział podczas konferencji prasowej przed ligowym meczem z Cracovią trener Korony.

Marcin Brosz liczy, że taka nagroda przełoży się na jeszcze większe postępy jego podopiecznych. - To nie tylko splendor dla tych zawodników, którzy swoją dobrą grą zapracowali na te powołania, ale też dla całego naszego klubu.

Warto zaznaczyć, że 8 września na Kolporter Arenie reprezentacja Polski U-21 pod wodzą Marcina Dorny zmierzy się z drużyną narodową Szwecji, aktualnym mistrzem Europy w tej kategorii wiekowej. Możliwość występu w tym meczu będą mieli Cebula i Przybyła.

Korona walczy z czasem. Kto zagra przeciwko Cracovii?

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL