Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Angielscy giganci obserwują Błaszczykowskiego! Polak trafi do Premier League?

Igor Kubiak
Igor Kubiak
Czołowe kluby Premier League zainteresowały się sytuacją Jakuba Błaszczykowskiego, który nie mieści się w kadrze Borussii Dortmund.

Jakub Błaszczykowski przeżywa trudny okres w Niemczech. Nowy trener Thomas Tuchel stawia na innych zawodników i dni "Kuby" w Borussii Dortmund mogą być już policzone. Pomocnik reprezentacji Polski był łączony z Realem Betis, ale Hiszpanie nie mają pieniędzy na opłacanie pensji zawodnika, który po ostatniej podwyżce zgarnia 2,5 mln euro rocznie. W tej sytuacji do gry mogą wejść zamożniejsze kluby.Popularny portal talkSport poinformował, że sytuację Błaszczykowskiego dokładnie obserwują  trzej giganci Premier League - Liverpool FC, Arsenal Londyn i Manchester United! Według brytyjskich mediów, każdy z tych klubów może wyłożyć za Polaka ok. 14 mln euro.

Borussia w tym sezonie zagrała już 6 spotkań o stawkę, ale w żadnym z nich, nawet na ławce rezerwowych, nie pojawił się Błaszczykowski. Według trenera, 29-latek z powodu urazów w zeszłym sezonie ma spore zaległości treningowe i na razie nie mieści się w meczowej "osiemnastce".

W którym klubie Jakub Błaszczykowski miałby największe szanse na regularne występy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (22):

Wszystkie komentarze (22)

Komentarze (22)

    Wszystkie komentarze (22)
    PRZEJDŹ NA WP.PL