Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zbigniew Kaczmarek zwolniony z Wigier Suwałki

Artur Długosz
Artur Długosz
Zbigniew Kaczmarek nie jest już trenerem I-ligowych Wigier Suwałki. Klub o rozstaniu ze szkoleniowcem poinformował w specjalnym oświadczeniu.

Oświadczenie Zarządu Wigry Suwałki:

Zarząd klubu Wigry Suwałki w dniu dzisiejszym postanowił zakończyć współpracę z trenerem pierwszego zespołu Zbigniewem Kaczmarkiem.Jego obowiązki przejmą dotychczasowi asystenci Donatas Vencevicius i Andrzej Olszewski, którzy poprowadzą zespół Wigier już w najbliższej kolejce ligowej w meczu z Dolcanem Ząbki.

Zarząd klubu kieruje słowa podziękowania pod adresem Zbigniewa Kaczmarka, który w klubie przepracował w sumie blisko cztery i pół roku, a ostatnia jego kadencja trwała 17 miesięcy. W tym okresie drużyna najpierw awansowała do I ligi, a w minionym sezonie zdołała się w niej utrzymać.

Niestety, ostatnie wyniki i dyspozycja zespołu, zmusiły Zarząd do przeprowadzenia szczegółowej analizy sytuacji w drużynie. Nie mogąc pozostać bezczynnym, a jednocześnie zachowując pełną wiarę w to, że potencjał sportowy Wigier Suwałki jest dużo wyższy niż ostatnie rezultaty, Zarząd zdecydował o rozstaniu się z trenerem Kaczmarkiem.

Zarząd SKS Wigry

Wigry Suwałki w dziewięciu kolejkach I ligi zgromadziły na swoim koncie jedenaście punków. Zespół w tabeli znajduje się tuż nad strefą spadkową.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL