Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kibice pomogą Lechowi wyjść z kryzysu? Ostra mobilizacja przed meczami z Ruchem i Górnikiem

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Lech Poznań w tym sezonie spisuje się katastrofalnie i po raz kolejny naraził się kibicom. Fani mistrzów Polski zamierzają jednak wspierać drużynę w tych trudnych chwilach.

Lech Poznań zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i spisuje się bardzo słabo. Nic więc dziwnego, że kibice Kolejorza są ostatnio w fatalnych nastrojach i ostro krytykują piłkarzy oraz zarząd klubu. Frekwencja na ostatnich spotkaniach nie była najwyższa. Co prawda w przypadku meczu z Belenenses Lizbona wpływ na to miał głównie bojkot z powodu przekazania części zysków ze sprzedanych biletów na wsparcie dla uchodźców.

W zeszłym tygodniu piłkarze spotkali się z kibicami. Padło wiele ostrych słów, ale nie przełożyło się to na lepsze wyniki. Jak się okazuje fani poznańskiego klubu wykazują się dużą cierpliwością. W niedzielę lechici doznali kolejnej porażki i są najgorszą drużyną w Ekstraklasie. Grają słabo i mają problem nie tylko ze zdobywaniem punktów, ale również ze strzelaniem bramek. Mimo tego w najbliższych spotkaniach będą mogli liczyć na wsparcie kibiców.

W tym tygodniu Lech rozegra dwa mecze na własnym stadionie. W środę w Pucharze Polski z Ruchem Chorzów, a w sobotę z Górnikiem Zabrze. Fani mistrzów Polski mocno mobilizują się na te mecze. Na forum internetowych kibiców opublikowany został apel kibiców oraz Łukasza Trałki.

Do akcji dołączył się również klub, który ustalił ceny biletów na mecz z Ruchem na 10 zł i 15 zł.

Apel kibiców Lecha Poznań:

Grupy Kibicowskie Lecha Poznań, Lech Poznań Ultras, Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań oraz kapitan Kolejorza - Łukasz Trałka zwracają się z apelem o wsparcie.

Obecnie nasza drużyna znajduje się "w dołku". Przy okazji najbliższych spotkań z Ruchem i Górnikiem musimy pokazać, że jesteśmy z Lechem nie tylko gdy odnosimy sukcesy, ale również w trudniejszych momentach.

Wielokrotnie w tym sezonie przełykaliśmy gorzką pigułę porażki, ale każdy z nas zdaje sobie sprawę, że pretensje, wylewanie frustracji nie pomoże ani nam, ani zespołowi w odniesieniu zwycięstw w tak ważnych meczach jak walka o najkrótszą drogę do przyszłorocznych pucharów z Ruchem, oraz o ligowe punkty - z Górnikiem - które pozwolą rozpocząć marsz w górę tabeli.

Zjednoczmy siły i gorącym dopingiem przechylmy szalę zwycięstwa na naszą stronę, na stronę Kolejorza. Potrzebne jest każde gardło, bez względu na poziom wkur...nia na wyniki. Będzie również oprawa. Bądźmy 12 zawodnikiem Lecha.

Karol Linetty: będziemy chcieli sprawiać niespodzianki w LE

Czy wsparcie kibiców pomoże Lechowi wygrać mecz?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (7):

 • Taa.. będzie w końcu pierwsze zwycięstwo i zaraz zaczną się tytuly na portalach że "Odrodzenie Lecha!"Po prostu grają słabo bo są słabi teraz i tyle.Nie wiem po co tyle zamieszania
  Czytaj całość
  wokół jednego zespołu.Jakiś zespół musi być na końcu tabeli - teraz padło na Lecha.W końcu jakieś fajne urozmaicenia w lidze, a że Lech jest faktycznie słaby 'udowodnił' meczami w LE
  • Szymon Wróblewski Zgłoś
   Fajna inicjatywa:). Tylko chyba zawodnicy Lecha powinni sami sobie pomoc. Zespol który chyba najmniej zmian zrobil latem i nic nie grają. Kupując Robaka mówiłem po o Lechowi kolejny
   Czytaj całość
   emeryt. Zapraszam wladze Lecha do zakupu 2-3 dobrych napastników bo sytuacji bramkowych maja ogrom
   • Jan Pakowski Zgłoś
    Kibice Lecha - przykładem dla innych. A islamistów niech opłaca UEFA, krzywousty Fantomas i Merkel25 października odbędzie się referendum: "1. Czy chcesz, żeby Polska była Polską,
    Czytaj całość
    czy filią Państwa islamskiego? 2. Czy chcesz żeby o polityce imigracyjnej Polski decydował rząd Polski czy Niemiec? 3. Czy ze swoich podatków chcesz finansować ekonomicznych imigrantów czy pomoc polskim, głodującym dzieciom?"...
    Wszystkie komentarze (7)

    Komentarze (7)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL