Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zmiany w GKS-ie Katowice

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Po słabym początku sezonu w GKS-ie Katowice może dojść do sporych zmian. Dyrektorem sportowym klubu nie będzie już Grzegorz Proksa, a posadę stracił trener Piotr Piekarczyk.

GKS Katowice w dziewięciu ligowych pojedynkach odniósł trzy zwycięstwa i sześć razy musiał uznać wyższość rywali. Z dorobkiem 9 punktów katowiczanie zajmują dopiero 15. miejsce w tabeli I ligi. Przed startem rozgrywek władze GieKSy zapowiadały, że klub ma walczyć o awans do Ekstraklasy, a na półmetku rundy jesiennej nastroje na Śląsku są fatalne.

Po ostatniej porażce w starciu przeciwko Olimpii Grudziądz zarząd GKS-u Katowice oddał się do dyspozycji rady nadzorczej, która w środę debatowała nad przyszłością zespołu. Zarówno prezes Wojciech Cygan, jak i wiceprezes Marcin Janicki pozostali na swoich stanowiskach.

W GKS-ie dojdzie jednak do zmian. Do dymisji podał się dyrektor sportowy Grzegorz Proksa, a z funkcji trenera zwolniony został Piotr Piekarczyk. Jego obowiązki tymczasowo przejęli Ireneusz Kościelniak i Janusz Jojko.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL