Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Mateusz Matras: Wynik lepszy niż gra

Michał Piegza
Michał Piegza
Mimo wygranej w Chorzowie nad Ruchem, piłkarz Pogoni Mateusz Matras nie był zbyt zadowolony z postawy swojej i zespołu szczególnie w pierwszej części spotkania.

Gdy Pogoń Szczecin w dość kontrowersyjnej (bramka ze spalonego) sytuacji obejmowała prowadzenie w meczu z Ruchem Chorzów pewne było, że gospodarze będą mieli spore problemy z odrobieniem strat. I tak też się stało. Jednak zawodnik gości Mateusz Matras nie był zbytnio zadowolony po wygranym meczu.

- Wynik lepszy niż gra. Szczególnie pierwsza połowa nie była zbyt dobra w naszym wykonaniu. My dużo biegaliśmy, a Ruch dobrze grał piłką. Jednak muszę zaznaczyć, że to my mieliśmy lepsze okazje i udało nam się je wykorzystać. Po drugiej bramce mogliśmy zagrać spokojniej, a gospodarze nie potrafili nam zbytnio zagrozić - ocenił przebieg gry piłkarz Portowców.

Po spotkaniu Matras był zaskoczony z faktu, że pierwszy gol padł ze spalonego.- Każdemu mogą się przydarzyć błędy. Sędzia to też człowiek. Tak jest w piłce, że raz się coś dostaje, a raz traci. Wszystko i tak wyjdzie na zero - podsumował zawodnik.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL