Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej Skorża / Na zdjęciu: Maciej Skorża

Maciej Skorża raczej nie straci pracy, zarząd Lecha wdroży inne rozwiązania!

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
W poniedziałek w trybie pilnym zebrał się zarząd Lecha Poznań, który obradował nad przyszłością sztabu szkoleniowego. Na razie nie zanosi się na odejście Macieja Skorży, podjęto jednak inne działania.

W siedzibie klubu pojawił się nawet właściciel Jacek Rutkowski. To z nim w najbliższym czasie chcą się spotkać kibice mistrza Polski.

Po klęsce 2:5 z Cracovią wydawało się, że trener Maciej Skorża może stracić pracę, lecz zarząd takiej decyzji póki co nie podjął. Pojawiła się natomiast koncepcja, by poszukać wzmocnień. Do Kolejorza mieliby trafić obrońca bądź napastnik (te formacje zawodzą dotąd najbardziej). Wiadomo jednak, że po zamknięciu okienka w grę wchodzą tylko zawodnicy z kartą na ręku. Nie ma też żadnych konkretów, bo pomysł jest świeży i nie przeprowadzono jeszcze analizy kogo Lech mógłby awaryjnie pozyskać.

Skorża prawdopodobnie utrzyma posadę i to jemu zostanie powierzona misja wyprowadzenia Lecha z kryzysu. Co ciekawe, za takim rozwiązaniem opowiada się spora część kibiców mistrza Polski, którzy uważają, że zmiany na ławce trenerskiej byłyby rozwiązaniem najprostszym, ale niekoniecznie skutecznym w dłuższej perspektywie.

43-latek wciąż cieszy się zaufaniem sporej części fanów, panuje też przekonanie, że na rynku nie ma aktualnie szkoleniowca, który gwarantowałby Kolejorzowi nagłe przebudzenie. Kandydatury Jana Kociana czy Jana Urbana (te nazwiska padają w spekulacjach najczęściej) raczej nie budzą w Poznaniu entuzjazmu.

Nikolić - piłkarz kompletny

Czy Maciej Skorża powinien pozostać trenerem Lecha?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (33):

 • Ralph Kopcewicz Zgłoś
  ....Rutkowski,rzadzi,placi,jego biznes,tylko Lech na tym cierpi ! ...wdrozyc inne rozwiazania,trzymac Skorze ?,chyba zarzad Lecha I wlasciciel maja pusto w glowie,bzdura !!!
  • omniscient Zgłoś
   Możecie się śmiać z tego co napiszę ale ja bym zaryzykował. Dałbym na trenera świeża twarz, człowieka z Lechem w sercu, człowieka dla którego trenerka to pasja. I tak jak Barcelona
   Czytaj całość
   zrobiła zatrudniajac Guardiolę czy Luisa Enrique postawiłbym w Lechu na Ivana Djurdjevicia.
   • Zatroskany kibic Zgłoś
    W sprawach taktyki zatrudnić Mirka Okońskiego, najlepszego piłkarza napastnika w historii Lecha, On poradzi jak ustawić widowiskową skuteczną grę
    Wszystkie komentarze (33)

    Komentarze (33)

    ×
     Wszystkie komentarze (33)
     PRZEJDŹ NA WP.PL