Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Będzie spotkanie kibiców Lecha z władzami klubu

Szymon Mierzyński
Szymon Mierzyński
Od niedzieli kibice Lecha domagają się spotkania z władzami klubu i ten postulat zostanie spełniony. Trwa teraz ustalanie szczegółów.

W poniedziałek Stowarzyszenie Kibiców Lecha Poznań wystosowało list otwarty, w którym zwróciło się do właściciela klubu Jacka Rutkowskiego z szeregiem pytań dotyczących reakcji na ostatnie wyniki.

Tego samego dnia zarząd Kolejorza obradował na temat przyszłości sztabu szkoleniowego. Maciej Skorża i jego pracownicy pozostaną na swoich stanowiskach, mają też przedstawić plan naprawczy, który pomoże drużynie wyjść z kryzysu. Jego częścią może być pozyskanie nowych zawodników, choć na razie nie ma na ten temat żadnych szczegółów.

Wiadomo natomiast na pewno, że w czwartek odbędzie się spotkanie kibiców z władzami mistrza Polski. Na pewno pojawią się na nim prezes Karol Klimczak i wiceprezes Piotr Rutkowski. Fani chcieliby także porozmawiać z Jackiem Rutkowskim. Jak przekazał WP SportoweFakty jeden z członków SKLP, na razie obecność właściciela nie jest jeszcze potwierdzona.

Majdan o Lechu: Stałby się cud, gdyby od następnego meczu zaczęli wygrywać

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

PRZEJDŹ NA WP.PL