Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rok Elsner ponownie zawodnikiem Olimpii Grudziądz

Artur Długosz
Artur Długosz
Rok Elsner po kilkumiesięcznej przerwie ponownie będzie reprezentował barwy I-ligowej Olimpii. Słoweniec właśnie przedłużył kontrakt z grudziądzkim klubem.

Rok Elsner, który w 2012 roku zdobył mistrzostwo Polski ze Śląskiem Wrocław, w marcu wrócił do Polski. Piłkarz związał się umową z I-ligową Olimpią Grudziądz. Zagrał dla tego klubu dwanaście razy z czego dziewięć w podstawowym składzie. Strzelił trzy gole.

30 czerwca jego kontrakt z Olimpią wygasł, a umowa nie została przedłużona. Środkowy pomocnik w ostatnim czasie regularnie trenował z czwartym zespołem rodzimej Ekstraklasy - NK Domzale. Teraz jednak Słoweniec wrócił do Grudziądza.

Rok Elsner był zawodnikiem, który zadecydował o mistrzostwie Polski dla Śląska. To ten piłkarz strzelił bowiem zwycięskiego gola z Wisłą w Krakowie. Słoweński gracz dla drużyny z Wrocławia zagrał w 53 meczach i zdobył 6 bramek. Pomocnik w 2013 roku opuścił Polskę po tym, jak Stanislav Levy nie widział dla niego miejsca w składzie. Wówczas przeszedł do Arisu Saloniki. Następnie występował w norweskim FK Haugesund i Energie Cottbus.

Po 12. kolejkach I ligi Olimpia Grudziądz jest przedostatnia w tabeli. Przed rozpoczęciem sezonu ten klub typowano jako jednego z kandydatów do awansu do Ekstraklasy.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL