Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kibice Lecha Poznań zakończyli bojkot!

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Piłkarze Lecha Poznań będą mogli liczyć w najbliższych meczach na wsparcie kibiców. Fani Kolejorza zakończyli bojkot, ponieważ pod koniec października spotka się z nimi właściciel klubu.

Po ostatnich fatalnych wynikach cierpliwość Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań się skończyła. Wystosowali oni pismo do właściciela klubu Jacka Rutkowskiego z prośbą o spotkanie. Poinformowali, że do tego czasu zawieszają swoją działalność kibicowską. W zeszłym tygodniu spotkali się z zarządem klubu: Karolem Klimczakiem i Piotrem Rutkowskim. Te rozmowy nie przyniosły jednak żadnego efektu.

W środę kibice Lecha spotkali się we własnym gronie, a w czwartek poinformowali o zakończeniu bojkotu. Wszystko dlatego, że Jacek Rutkowski pod koniec października podejmie z nimi rozmowy. W ich trakcie kibice zaprezentują 21 punktów, które wspólnie w środę wypracowali.

Z obecności fanów na trybunach z pewnością ucieszą piłkarze oraz nowy trener Jan Urban. Drużyna potrzebuje wsparcia, aby wyjść z kryzysu. Najbliższy mecz Lech rozegra na Inea Stadionie z Ruchem Chorzów.

Czy kibice Lecha postąpili słusznie kończąc bojkot?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL