WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rotacje kadrowe w Ruchu Chorzów. Podstawowy gracz na długo wypadł ze składu

Michał Piegza
Michał Piegza
W porównaniu do spotkania Ruchu w Poznaniu z Lechem w kadrze meczowej chorzowian na pojedynek ze Śląskiem dojdzie do kilku zmian. Do składu wraca czterech zawodników, ale jeden z niego wypadł na dłużej.

Poprawiła się sytuacja kadrowa Ruchu Chorzów. W meczu ze Śląskiem WrocławWaldemar Fornalik będzie mógł skorzystać z pauzujących ostatnio za kartki Rafała Grodzickiego oraz Marka Szyndrowskiego.

Po urazach do pełni sił wrócili już Paweł Oleksy, Michał Efir, a w drugiej drużynie mecz zagrał już Miłosz Trojak, który był niezdolny do gry przez osiem miesięcy. W pojedynku ze Śląskiem szkoleniowiec Niebieskich wciąż nie będzie mógł liczyć na przechodzących rehabilitacje po kontuzjach i zabiegach Michała Helika, Adama Setli oraz Rolanda Gigołajewa.

Maciej Urbańczyk w 2015 roku na ligowych boiskach już się nie pojawiMaciej Urbańczyk w 2015 roku na ligowych boiskach już się nie pojawi
Zła wiadomość dla Waldemara Fornalika jest taka, że co najmniej do końca roku nie będzie mógł liczyć na Macieja Urbańczyka. Młody pomocnik w spotkaniu z Lechem Poznań doznał zerwania więzadeł przednich w kolanie i czeka go kilka miesięcy przerwy w grze. Piłkarz wciąż jest diagnozowany, ale bez zabiegu operacyjnego prawdopodobnie się nie obejdzie. To duża strata dla Ruchu. Piłkarz w bieżącym sezonie należał do podstawowych zawodników drużyny z Cichej.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL