WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kamil Sylwestrzak: Ta porażka to jakieś kuriozum

Sebastian Najman
Sebastian Najman
Kapitanowi kieleckiego zespołu trudno było zrozumieć przyczyny porażki w spotkaniu z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. - Jesteśmy źli na siebie, bo chcieliśmy zakończyć rundę wygraną - przyznał.

Korona wróciła na swój stadion po miesięcznej przerwie. Dłuższy rozbrat z Kolporter Areną niczego jednak nie zmienił. Kielczanie przegrali czwarty z siedmiu dotychczasowych domowych pojedynków. - Tego już nie zmienimy, takie są realia i jest nam ciężko przez to, że nie możemy wygrać u siebie. Nie wiem czym to jest spowodowane. Ta porażka i stracona bramka to jakieś kuriozum - powiedział Kamil Sylwestrzak.

Termalica Bruk-Bet Nieciecza zagrała bardzo uważnie, a także dopisało jej szczęście. - Ta bramka dała swobodę Niecieczy. Nie bardzo chcieli się odkryć, grać wysoko. Na pewno przyjechali po to, żeby strzelić bramkę i później skutecznie się bronić. Udało im się to i jedyne co możemy zrobić, to im pogratulować i wyciągnąć z tego wnioski.

W oczy rzucała się bezradność gospodarzy w ofensywie i ogromne problemy z opanowaniem środka pola. "Małpa" nie chciał na gorąco oceniać przebiegu spotkania. - Przegraliśmy mecz, co można więcej powiedzieć. Na analizę przyjdzie czas, bo ciężko z boiska ocenić pewne rzeczy. Będę musiał ten mecz jeszcze raz obejrzeć i wtedy będzie można o tym rozmawiać - stwierdził. - Jesteśmy źli na siebie bo chcieliśmy zakończyć rundę wygraną - dodał 27-letni obrońca.

Pocieszeniem dla Korony jest fakt, że przed nią dwa wyjazdy - do Zabrza i Białegostoku. A to właśnie poza własnym obiektem punktuje najlepiej. - Ani Górnik, ani Jagiellonia nie odda nam punktów za darmo. Musimy je wywalczyć, wyrwać - kończy Sylwestrzak.

Czy Korona Kielce przerwie w tym roku domową niemoc?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL