Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Nie będzie zmian w sztabie szkoleniowym Rakowa Czestochowa

Artur Długosz
Artur Długosz
Duet trenerski Krzysztof Kołaczyk - Przemysław Cecherz do końca roku będzie prowadził zespół II-ligowego Rakowa Częstochowa - informuje rksrakow.pl. Raków rozegra jeszcze cztery spotkania.

- W grze zespołu widać poprawę, wreszcie zaczęliśmy stwarzać sytuacje bramkowe. Do tego dochodzą zadowalające wyniki. Cieszy również to, że trenerzy chcą, abyśmy starali się narzucić przeciwnikowi swój styl gry. Wszystkie te czynniki spowodowały, że doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu dokonywać zmian w tym momencie. Natomiast po zakończeniu rundy jesiennej przeanalizujemy postawę drużyny oraz realizację pozostałych zadań, które zostały wyznaczone. Wtedy też zdecydujemy, jak będzie wyglądał sztab szkoleniowy przed drugą częścią sezonu - tłumaczy decyzję na łamach rksrakow.pl Michał Świerczewski.

Duet trenerski Krzysztof Kołaczyk - Przemysław Cecherz za wyniki Rakowa Częstochowa odpowiada od czterech meczów. Pod ich wodzą częstochowianie odnieśli trzy zwycięstwa i zanotowali jeden remis.

W tabeli II ligi Raków Częstochowa zajmuje trzecie miejsce, które jest premiowane awansem do wyższej klasy rozgrywkowej. Do lidera traci trzy punkty.

Źródło: rksrakow.pl

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL