WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jan Urban znów dokonał rotacji w składzie Lecha na mecz z Fiorentiną

Michał Jankowski
Michał Jankowski
Jan Urban znów dokonał rotacji w składzie Lecha Poznań. Jedenastka na mecz z Fiorentiną jest zbliżona do optymalnej, ale kilka nazwisk może lekko zaskakiwać.

Jan Urban odkąd objął funkcję trenera Lecha Poznań mówił, że będzie starał się często rotować składem. Na mecz z Fiorentiną można było spodziewać się optymalnego składu, ale kilka nazwisk może zaskakiwać.

Na prawej obronie tym razem szansę gry otrzyma Tomasz Kędziora rywalizujący o miejsce z Kebbą Ceesay'em. Na środku obrony zamiast Paulusem Arajuurim zagra Dariusz Dudka, który świetnie spisał się w meczu rozgrywanym we Włoszech. Na lewej obronie tym razem zobaczymy Tamasa Kadara.

Trener Kolejorza postanowił wystawić trójkę nominalnych defensywnych pomocników. Możliwe jednak, że Karol Linetty będzie nieco wysunięty.

Szansę odpoczynku dostał dobrze spisujący się ostatnio Maciej Gajos. W ataku zagra Kasper Hamalainen.

Skład Lecha Poznań na mecz z Fiorentiną: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Dariusz Dudka, Marcin Kamiński, Tamas Kadar - Łukasz Trałka, Abdul Aziz Tetteh - Szymon Pawłowski, Karol Linetty, Dariusz Formella - Kasper Hamalainen.

Czy Lech Poznań zdoła pokonać Fiorentinę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL